Iedzīvotāju balsojumā atzinīgi novērtēti arī LAD klientu apkalpošanas speciālisti

17. decembris, 2018

Piektdien, 14. decembrī, Valsts kancelejā norisinājās Klientu apkalpošanas goda balvas pasniegšanas ceremonija, kuras laikā tika sveikti tie valsts pārvaldes darbinieki, kas Laba servisa kustības laikā guva visaugstāko iedzīvotāju novērtējumu.

Iedzīvotāju balsojumā augstu tika novērtēts arī LAD klientu apkalpošanas darbs. Apbalvojumu saņēma Ziemeļaustrumu RLP Klientu apkalpošanas un administratīvā daļas vadītāja vietniece Inese Ondrupe, Ziemeļkurzemes RLP Valsts atbalsta un LEADER pasākumu daļas speciāliste Laine Skadiņa un Klientu apkalpošanas un administratīvā daļas speciāliste Liene Alksnīte, kā arī Klientu apkalpošanas daļas Rīgā speciāliste Andra Ozolniece.

Dienests lepojas ar kolēģu darba augsto novērtējumu!

Laba servisa kustība ir iniciatīva, kuru Valsts kanceleja aizsāka, lai uzlabotu valsts pārvaldes iestāžu darbu un attīstītu uz klientu orientētu kultūru. Līdz ar šo kustību 2015. gadā tika iedibināta arī “Klientu apkalpošanas goda balva”. Katru gadu to pasniedz trīs visatzinīgāk novērtētajiem valsts pārvaldes darbiniekiem un vienai iestādei, kas tiek noskaidroti iedzīvotāju balsojumā.

 

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.