Dienests piedalās starptautiskajā rudens izstādē Rāmavā!

22. septembris, 2021

No 2021. gada 30. septembra līdz 2. oktobrim izstāžu kompleksā “Rāmava” norisināsies izstāde “Lauksaimniecības un meža tehnika 2021”. Šī gada tēmas ir vērstas lauksaimniecības un mežsaimniecības, infrastruktūras uzlabošanas, lauku celtniecības un transporta jomas virzienā. LAD ir gandarīts par iespēju arī šogad piedalīties rudens izstādē kopā ar citiem nozares kolēģiem.

Dienesta speciālisti izstādes laikā būs pieejami informatīvajā stendā, kur sniegs atbildes interesentiem par platību maksājumu saņemšanas nosacījumiem un izmaksu grafiku, gaidāmajām investīciju pasākumu kārtām, tehnikas katalogu un citiem jautājumiem. Piektdien, 1. oktobrī, aicinām dalībniekus apmeklēt izstādes semināru un diskusiju sadaļu. Plkst. 11.45  būs iespēja uzzināt jaunāko informāciju par pieejamo atbalstu lauksaimniekiem – par to stāstīs LAD direktors Ģirts Krūmiņš. Ikviens interesents arī pēc pasākuma varēs sev ērtā laikā noskatīties semināru un prezentāciju video gan “Rāmava” mājaslapā, gan sociālajos tīklos.

Šī gada 30. septembrī jau 30. reizi klātienē vienuviet pulcēsies nozares profesionāļi, uzņēmēji, kā arī dažādu jomu speciālisti un interesenti. Šī būs iespēja interesentiem klātienē uzdot jautājumus zinošiem jomas speciālistiem, iepazīties ar nozares jaunumiem un aktuāliem risinājumiem saimniecībām un uzņēmumiem.

Plašāka informācija pieejama izstādes “Rāmava” mājaslapā https://www.aml-ramava.lv.

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.