15. augusts - pēdējais datums, kad jābūt nopļautiem un novāktiem zālājiem

11. augusts, 2021
Platību maksājumi

Šā gada 15.augusts ir termiņš, kad jābūt noganītiem vai nopļautiem un novāktiem zālājiem, kas nav Eiropas Savienības nozīmes zālāju biotopi un kas nav zālāji, kurus izmanto biškopībā nektāra vākšanai vai ārstniecības augu vākšanai.

LAD, izmantojot tā rīcībā esošos satelīta attēlus, ir nosūtījis vēstules tiem saimniekiem, kuru deklarētajos laukos šā gada 6.augustā vēl nebija konstatētas zālāju pļaušanas pazīmes.

Ja zālāji jau ir nopļauti un novākti vai noganīti, vai tas tiks izdarīts līdz 15.augustam, tad papildu informācija Lauku atbalsta dienestam nav jāsniedz. Ja atbalsta saņemšanai atbilstoša zālāju apsaimniekošana nav iespējama, attiecīgos laukus no platību maksājumiem ir jāatsauc.

Neskaidrību gadījumā LAD aicina zvanīt darba dienās no plkst.8.00 līdz plkst.20.00 uz informatīvo tālruni 67095000.

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.