"Ieguldījumi materiālajos aktīvos”- video par Pieteikuma formas aizpildīšanu

23. decembris, 2021
Projekti un investīcijas

LAD ir izveidojis video materiālu par pasākuma "Ieguldījumi materiālajos aktīvos" pieteikuma formas aizpildīšanu. Šī informatīvā video pamācība būs noderīga visiem interesentiem pieteikuma aizpildīšanas laikā. 

No 2022. gada 10. janvāra līdz 10. februārim ir iespēja pieteikties atbalsta saņemšanai pasākumā "Ieguldījumi materiālajos aktīvos". Projekta iesnieguma veidlapas un pasākuma nosacījumi pieejami dienesta mājaslapā sadaļā “Atbalsta pasākumi”. Projektu iesniegumi jāiesniedz, izmantojot LAD Elektroniskās pieteikšanās sistēmu (EPS). Tālrunis uzziņām: 67095000.

Šī gada 16.decembrī norisinājās
 vebinārs, kurā Zemkopības ministrijas un dienesta speciālisti sniedza informāciju par atbalsta saņemšanas nosacījumiem, kā arī atbildēja uz lauksaimnieku jautājumiem. Vebināra ierakstu var noskatīties LAD mājaslapā un YouTube kontā

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

LAD izmanto sīkdatnes tehniskās darbības nodrošināšanai, lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes un pakalpojumu precīzu darbību. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionalitātei, tāpēc tās tiek iestatītas automātiski. Tīmekļa vietne papildu izmanto analītiskās sīkdatnes, lai veiktu analīzi un uzlabotu tīmekļvietnes darbību.

Jūs varat apstiprināt vai noraidīt LAD sīkdatnes, noklikšķinot uz blakus esošajām pogām. Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.