ELFLA projekti

 ZS “Laimes” 

ZS “Laimes” saimniece Ineta Timšāne stāsta par savu pieredzi, kā Latvijā var izaudzēt laimes pilnus arbūzus un melones.

ZS “Krimūnas-3”

ZS “Krimūnas-3” īpašniece Elīna Purvinska saka, ka nekad vairs nedosies prom no Sēlijas, bet visu mūžu saimniekos savā zemē. Šobrīd viņa kopā ar ģimeni audzē gaļas liellopus, saimniecība strauji attīstās un nākotni jaunā saimniece sagaida ar daudzām jaunām idejām.

ZS “Apīņi” 

ZS “Apīņi” saimnieks Mārtiņš Bogušs ir atgriezies Latvijā no Skotijas, šobrīd saimnieko savās vectēva mājās un audzē brokoļus un citus dārzeņus. Viņa ikdienas devīze ir: “Atgriezies, lai saimniekotu savā zemē!”.

 ZS “Kalniņi”

Vilis Kalniņš no ZS “Kalniņi” Krustpils pusē būdams seniors arvien aktīvi saimnieko, izvirza jaunus mērķus un pats izmanto informācijas tehnoloģiju sniegtās iespējas.

AS “Agrofirma Tērvete”

AS „Agrofirma Tērvete” ir moderns daudznozaru lauksaimnieciskās ražošanas uzņēmums ar lielu pieredzi un vēsturisko mantojumu. Uzņēmumu veido piecas nozares: augkopība, piena lopkopība, zirgkopība, biogāzes ražošana un pārtikas mazumtirdzniecība un ēdināšanas serviss.

AS „Agrofirma Tērvete” ar ELFLA atbalstu sekmīgi ir īstenojusi daudzus investīciju projektus, piemēram, ir izveidots biogāzes komplekss, pilnveidots piena lopkopības komplekss, veikta ražošanas attīstība, meliorācijas sistēmu pārbūve un citas aktivitātes.

"LATRAPS"

Kopš 2000. gada, kad Zemgales zemnieki sanāca kopā, lai izveidotu kooperatīvu, LATRAPS ir kļuvis par lielāko lauksaimniecības kooperatīvu ar 948 biedriem. LATRAPS darba virzieni ir graudu un rapšu pirmapstrāde, uzglabāšana, rapšu eļļas un raušu ražošana un tirdzniecība, graudu un rapšu realizācija un eksports, iesala ražošana un tirdzniecība, kā arī transporta pakalpojumi, u.c.

Ar ELFLA atbalstu iepriekšējā, 2007.-2013.gada periodā, īstenoti vairāki apjomīgi projekti un arī šajā, 2014.-2020. gada plānošanas periodā īsteno vairākus projektus graudu pirmsapstrādes kompleksa attīstībai.

LPKS "VAKS"

Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība "VAKS" ir Vidzemes un Latgales lauksaimnieku uzņēmums, kurš izveidojis sistēmu, kas nodrošina savu biedru izaudzētās produkcijas pirmapstrādi, uzglabāšanu un realizāciju.

2014.-2020. gada plānošanas periodā īsteno daudzus nozīmīgus projektus ELFLA ietvaros, piemēram, graudu uzglabāšanas torņu būvniecībai un graudu pirmsapstrādes kompleksa modernizācijai.

Zemnieku saimniecība "Vecsiljāņi"

Zemnieku saimniecības „Vecsiljāņi” saimniekošanas pamatnozares ir piena lopkopība un kviešu, miežu, auzu, rudzu, kukurūzas un zālāju audzēšana. Saimniecībā strādā 30 atbildīgi darbinieki, saimniecība apsaimnieko vairāk kā 900ha zemes, un kopj ap 300 piena gotiņas. 2010.gada martā ZS „Vecsiljāņi” sāka cietā siera ražošanu ar nosaukumu „Ievas siers”.

Zemnieku saimniecība "Bērziņas"

Matīšu pagasta V.Etmaņa zemnieku saimniecība "Bērziņas" ir dibināta 1992.gadā un nodarbojas ar augkopību - graudaugu, pākšaugu un eļļas augu audzēšanu. 

ZS "Bērziņas" saimnieki stāsta par to kā veiksmīgi ievērot zaļināšanas prasības.

"Campo" laivas

SIA "Campo" pasākuma „Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai” ietvaros iegādājusies iekārtas laivu ražošanai un programmatūru laivu modelēšanai. Campo ražotnē Skaistkalnē ražo vairāku modeļu kanoe laivas atpūtniekiem un tūristiem ar Twintex metodi, kuru pasaulē pielieto tikai daži ražotāji. 

Projekts īstenots pasākuma „Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai” ietvaros

Gardais mammas biezenis "Rūdolfs"

SIA "Lat Eko Food" ar LAD atbalstu ir īstenojusi projektu un saņēmusi atbalstu jaunas ražotnes būvniecībai, bioloģiskas bērnu pārtikas ražotnes izveidei un bērnu bioloģisko produktu ražošanas līnijai.

 

 

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot mūsu vietni, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm šeit.