EJZF projekti

Pāvilostas ostas pārvalde

Pāvilosta ir zvejas osta un jahtu piestātne, kas EJZF pasākuma "Zvejas ostas un izkraušanas vietas" ietvaros veic mola pagarināsanu, lai nodrošinātu piekļuvi kuģiem ar lielāku iegrimi un kravnesību.

SIA "Baņķis"

Kuivižu ostā SIA "Baņķis" sadarbībā ar biedrību "Kuivižu zvejnieku apvienība" EJZF ietvaros ir uzbūvējusi divas noliktavas - zvejas rīku un zvejas produktu uzglabāšanai, iegādājusies atvēsināmos konteinerus, kā arī plāno zivju miltu ražošanas rūpnīcas būvniecību.

Zvejnieku saimniecība "Kaija"

Jānis Pētermanis ir lielākais piekrastes zvejnieks Pāvilostā un vairāku gadu garumā īstenojis daudzus projektus ar EJZF atbalstu - kuģu modenizācijai, saldētavas, ledus ģeneratora un zivju pārstrādes iekārtu iegādei, ražošanas ēkas būvniecībai, saules paneļu iegādei un transporta iegādei, lai produkciju piegādātu pircējiem.

SIA "Skrunda"

SIA “Skrunda” turpina karpu audzēšanas tradīcijas Skrundas zivju dīķos. Laika gaitā vairākkārt mainoties uzņēmumu nosaukumiem, ar zivsaimniecību te darbojas jau kopš 1947. gada. Pašlaik tiek apsaimniekoti 70 zivju dīķi, kopējā platība ir aptuveni 500 hektāru. Uzņēmums specializējies karpu pilna cikla audzēšanā – no mazuļiem līdz pieaugušām tirgus zivīm.

SIA "KH SELECT"

Septiņas tonnas kūpinātas produkcijas dienā – ar šādu jaudu strādā 4200 kvadrātmetru lielā SIA “KH Select” rūpnīca Ādažos. Uzņēmums Latvijā darbojas jau desmit gadus un pārstrādā akvakultūras produkciju – lašus un lašveidīgās zivis, ko ieved galvenokārt no Norvēģijas. Visa saražotā produkcija tiek eksportēta.

Uzņēmums EZF pasākuma “Zvejas un akvakultūras produktu apstrāde” ietvaros ir īstenojis divus projektus – jaunas rūpnīcas būvniecībai 2,3 milj. EUR (publiskais finansējums 1,4 milj. EUR) un modernu ražošanas iekārtu iegādei 1,9 milj. EUR (publiskais finansējums 1,2 milj. EUR).

SIA „Karavela” (Kaija)

Uzņēmums ir viens no lielākajiem zivju pārstrādes uzņēmumiem Baltijas valstīs. Produkcijas izplatīšanai izmanto preču zīmi „Kaija”, kuras attīstības vēsture un produkcijas kvalitātes tradīcijas ir vairāk nekā 100 gadus senas. 

SIA „Karavela” ir īstenojusi divus projektus ES Zivsaimniecības fonda pasākuma „Zvejas un akvakultūras produktu apstrāde" ietvaros - 2013.gadā ražotnes paplašināšanai, saņemot publisko finansējumu 2, 5 milj. eiro apmērā. Projekta īstenošanas rezultātā uzņēmums, iegādājoties jaunas tehnoloģiskās iekārtas, ir papildinājis uzņēmumā ražoto zivju produkcijas sortimentu ar jauniem produktiem, tādējādi nostiprinot savas pozīcijas esošajos produkcijas noieta tirgos. 2014.gadā par summu 730 000 EUR (publiskais finansējums 440 000 EUR), kur projekta mērķis ir attīstīt un pilnveidot zivju apstrādes procesu. 

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot mūsu vietni, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm šeit.