Ziemeļaustrumu reģionālā lauksaimniecības pārvalde

Gulbene, Ābeļu iela 2, LV- 4401

Papildu pieņemšanas vietas (sektori):
Balvi, Brīvības iela 46A, 31.kabinets, ceturtdienās 9:00-16:00, tālr. 64471470
Alūksne, Dārza ielā 11, 110.kabinets, 1.stāvs, otrdien 9.00-16.00, tālr. 64474845

Teritorija: Gulbenes, Alūksnes, Apes, Viļakas, Balvu, Baltinavas un Rugāju novadi.

Kontaktinformācija

Darba laiks

P. 8.30-18.00
O.-C. 8.30-17.00
Pk. 8.30-16.00

Pārvaldes vadītāja

Saulcerīte Indričeva
Tālrunis: 26430612
Kabinets: 3

Pārvaldes vadītāja vietniece

Elita Mozule
Tālrunis: 29479170
Kabinets: 4

Klientu apkalpošanas un administratīvā daļa

Mārtiņš Bogdans
Daļas vadītājs
Tālrunis: 29105890
Kabinets: 6
Inese Ondrupe
Daļas vadītāja vietniece
Tālrunis: 26468547
Kabinets: 1
Evita Vasiļjeva
Klientu apkalpošanas speciāliste
Tālrunis: 64471271
Kabinets: 1
Karīna Kalniņa
Datorsistēmu un datortīklu administrators
Tālrunis: 28374728
Kabinets: 10
Jānis Matīss
Saimniecības pārzinis - automobiļa vadītājs
Tālrunis: 25443886
Kabinets: 4

Lauksaimniecības un lauku attīstības daļa

Marija Krēsliņa
Daļas vadītāja
Tālrunis: 29119254
Kabinets: 5
Inta Apsīte
Daļas vadītāja vietniece
Tālrunis: 26592331
Kabinets: 5
Aija Paidere
Daļas vadītāja vietniece
Tālrunis: 25714775
Kabinets: 5
Līga Bērziņa
Vecākā referente
Tālrunis: 26359016
Kabinets: 7
Ināra Bondare
Vecākā referente
Tālrunis: 25719175
Kabinets: 5
Anita Caune
Vecākā referente
Tālrunis: 25717483
Kabinets: 7
Sandra Kairiša
Vecākā referente
Tālrunis: 25712955
Kabinets: 7
Inta Keiša
Vecākā referente
Tālrunis: 26356469
Kabinets: 7
Velga Poltiņņika
Vecākā referente
Tālrunis: 26614776
Kabinets: 7
Maija Siliņa
Vecākā referente
Tālrunis: 29422829
Kabinets: 5

ES Tiešo maksājumu daļa

Ilona Ločmele
Daļas vadītāja
Tālrunis: 26161143
Kabinets: 11
Gunta Āboliņa
Daļas vadītāja vietniece
Tālrunis: 25726523
Kabinets: 11
Sandra Daudziņa
Vecākā referente
Tālrunis: 64472193
Kabinets:
Vineta Kandere
Vecākā referente
Tālrunis: 64471866
Kabinets: 11
Līvija Ķikuste
Vecākā referente
Tālrunis: 64472194
Kabinets: 11
Marita Medne
Vecākā referente
Tālrunis: 64471866
Kabinets: 11
Ieva Ose
Vecākā referente
Tālrunis: 64472193
Kabinets: 11
Gunita Šabanova
Vecākā referente
Tālrunis: 64472194
Kabinets: 11
Elga Sīle
Vecākā referente
Tālrunis: 64471716
Kabinets: 11
Linda Vējiņa
Vecākā referente
Tālrunis: 64471716
Kabinets: 11
Elīna Priedīte
Vecākā referente
Tālrunis:
Kabinets: 11

Kontroles un uzraudzības daļa

Maija Kalvīte
Daļas vadītāja
Tālrunis: 28351307
Kabinets: 9
Valdis Siliņš
Daļas vadītāja vietnieks
Tālrunis: 29238414
Kabinets: 9
Vilnis Baranovskis
Vecākais inspektors
Tālrunis: 29207387
Kabinets: 9
Brigita Gusta
Vecākā inspektore
Tālrunis: 26372478
Kabinets: 9
Sanita Kalniņa
Vecākā inspektore
Tālrunis: 26318002
Kabinets: 9
Māris Līvmanis
Vecākais inspektors
Tālrunis: 20282404
Kabinets: 9
Baiba Stepa
Vecākā inspektore
Tālrunis: 25749582
Kabinets: 9
Līga Ozoliņa
Vecākā inspektore
Tālrunis: 28329081
Kabinets: 9
Jana Saleniece
Vecākā inspektore
Tālrunis: 20282537
Kabinets: 9
Einārs Zaķis
Vecākais inspektors
Tālrunis: 20234007
Kabinets: 9
Linda Jankava
Vecākā inspektore
Tālrunis:
Kabinets: 9
Inga Romanova
Vecākā inspektore
Tālrunis: 20282404
Kabinets: 9

Valsts atbalsta un LEADER pasākumu daļa

Ina Caune
Daļas vadītāja
Tālrunis: 29192063
Kabinets: 8
Līga Griestiņa
Vecākā referente
Tālrunis: 25647200
Kabinets: 8
Valija Galeja
Vecākā referente
Tālrunis: 26465427
Kabinets: 8
Mārīte Kareļkova
Vecākā referente
Tālrunis: 29255733
Kabinets: 8
Lienīte Spiridonova
Vecākā referente
Tālrunis: 25729923
Kabinets: 8
Inese Šmagre
Vecākā referente
Tālrunis: 26448192
Kabinets: 8

Lauku reģistra daļa

Ilgonis Losāns
Daļas vadītājs
Tālrunis: 26426964
Kabinets: 27
Atis Plūme
Daļas vadītāja vietnieks
Tālrunis: 25677226
Kabinets:
Dainis Elijāss
Ģeogrāfiskās informācijas speciālists
Tālrunis: 64860164
Kabinets: 2-1
Gunta Jace
Ģeogrāfiskās informācijas speciāliste
Tālrunis: 64860164
Kabinets: 2-1
Dace Studere
Ģeogrāfiskās informācijas speciāliste
Tālrunis: 64860800
Kabinets: 2-7
Elita Tomiņa
Ģeogrāfiskās informācijas speciāliste
Tālrunis: 64860164
Kabinets: 2-1