Atbalsts LEADER vietējai attīstībai un Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju īstenošana (stratēģijas)

Lauku atbalsta dienests ir izsludinājis papildu atbalstu sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju īstenošanai.

Vietējās rīcības grupas uz papildu atbalstu var pieteikties līdz 2019.gada 1.februārim.

Papildu pieejamais publiskais finansējums:

1)      LAP pasākumā "Atbalsts LEADER vietējai attīstībai” pieejamais atbalsta apmērs stratēģiju īstenošanai ir EUR 25 654 645,00.

2)      RP pasākumā "Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju īstenošana” pieejamais atbalsta apmērs stratēģiju īstenošanai ir EUR 5 880 000.

Apstiprinātās stratēģijas

Finansējuma apguve  14.11.2018.

Atbalstāmās nozares
  • LEADER
Atbalsta pretendenti
  • Biedrības un nodibinājumi
Svarīgi

Papildu atbalstu ir tiesīga saņemt vietējā rīcības grupa, kurai piešķirts atbalsts vietējās attīstības stratēģijas īstenošanai, ja tā ir sasniegusi vietējās attīstības stratēģijā noteiktos rīcību rezultātu rādītājus vismaz 85 % apmērā un tai ir izlietoti vismaz 85 % no vietējās attīstības stratēģijas īstenošanai piešķirtā atbalsta.

2018.gada 8.jūnijā ir stājušies spēkā grozījumi Ministru kabineta noteikumos Nr.125 "Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtība sabiedrības virzītas vietejās attīstības stratēģiju sagatavošanai un īstenošanai".

Pieteikties pasākumam

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot mūsu vietni, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm šeit.