Ilgtspējas kritēriji

Biodegvielas un bioloģisko šķidro kurināmo izejvielu audzētājiem un tirgotājiem:

Lauksaimniekiem, kas lauksaimniecībā izmantojamā zemē audzē kultūras (ziemas kvieši, vasaras kvieši, ziemas rapsis, vasaras rapsis, ziemas rudzi, tritikāle, auzas) ilgtspējas kritērijiem (IK) atbilstošas biodegvielas un bioloģisko šķidro kurināmo ražošanai, katru gadu ir jāsaņem Apliecinājums par platības un izejvielu atbilstību ilgtspējas kritērijiem. Lauku atbalsta dienests 2018.gadā Apliecinājumu izsniegs līdz 15.jūlijam un tas apstiprinās to, ka izejvielas ir audzētas saudzējot vidi un tās daudzveidību un izaudzēto kultūru apsaimniekošanas process ir vērsts uz dabas saglabāšanu nākošām paaudzēm.

Iesniegums:

Iesniegums apliecinājuma saņemšanai par biodegvielas vai bioloģiskā šķidrā kurināmā izejvielu atbilstību ilgtspējas kritērijiem (.pdf) LAD Klientu reģistrā reģistrētai personai 2018.gadā ir jāiesniedz līdz 15.maijam, tikai izmantojot LAD Elektronisko pieteikšanās sistēmu.

Prasības :

Biodegvielu un bioloģisko šķidro kurināmo ražotājiem un tirgotājiem:

Visi darījumi, kas tiks veikti ar ilgtspējas kritērijiem (IK) atbilstošām izejvielām, ražošanas starpproduktiem, vai biodegvielu un bioloģisko šķidro kurināmo, jāreģistrē LAD Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā!

Ražotājiem, kas vēlas ražot ilgtspējas kritērijiem atbilstošu biodegvielu un bioloģisko šķidro kurināmo no izejvielām, kuras ir saņēmušas LAD Apliecinājumu vai to tirgotājiem ir jābūt:

 

Nosacījumi

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot mūsu vietni, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm šeit.