Piesakies Ēnu dienai Lauku atbalsta dienestā!

22. janvāris, 2019

Lauku atbalsta dienests (LAD) aicina skolēnus pieteikties Ēnu dienas aktivitātēm, kas notiks šī gada 13.februārī. Šogad ir iespēja pieteikties ēnot dienesta direktori Rīgā un reģionālo pārvalžu vadītājus Talsos, Saldū, Jelgavā, Ogrē, Valmierā, Gulbenē, Rēzeknē, Preiļos un Jēkabpilī.

Ēnu dienas ietvaros skolēni uzzinās ne tikai par LAD darbinieku ikdienu, darba pienākumiem un LAD darbā izmantotajām tehnoloģijām – droniem un satelītiem, bet būs iespēja iepazīties arī ar dienesta darbinieku – robotu (virtuālo asistentu) Vari.

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Ēnu dienas vakancēm LAD var pieteikties: https://enudiena.lv/apskatit/enu-devejs/1906

Tālrunis klientiem
67095000
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.
Pirmdien: 8:30-18:00
O., T., C.: 8:30-17:00
Piektdien: 8:30-16:00

Klientu apkalpošanas centri

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot mūsu vietni, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm šeit.