Pieejams atbalsts zvejas produktu pievienotās vērtības palielināšanai

18. oktobris, 2019
Projekti un investīcijas

Lauku atbalsta dienests informē, ka no 2019.gada 12.novembra līdz 2019.gada 20.decembrim ir iespējams pieteikties atbalsta saņemšanai pasākumā "Pievienotā vērtība, produktu kvalitāte un nevēlamu nozveju izmantošana". Pasākuma sestās kārtas finansējums ir 9 miljoni eiro.

Pasākuma mērķis ir palielināt zvejas produktu pievienoto vērtību, atbalstot ieguldījumus, kuru ieviešanas rezultāts ir pieejams plašākam zivsaimniecības nozares pārstāvju lokam. Pasākuma ietvaros atbalstāmās aktivitātes ir saldētu zvejas produktu uzglabāšanas  kameru būvniecība, ierīkošana, novietošana, pārbūve un atjaunošana, kas īstenota Latvijas teritorijā, izņemot esošo zvejas ostu (ostu vai to daļu, ko izmanto zvejniecībai) teritoriju.

Kārtā iesniegto projektu iesniegumu īstenošanas beigu datums ir divi gadi no LAD lēmuma par projekta iesnieguma apstiprināšanu stāšanās spēkā.

Plašāka informācija atbalsta pasākumu un iesnieguma veidlapa pieejama dienesta mājaslapā www.lad.gov.lv sadaļā "Atbalsta veidi" → “Projekti un investīcijas”.

Projektu iesniegumi jāiesniedz ierodoties Lauku atbalsta dienestā personīgi vai izmantojot LAD elektroniskās pieteikšanās sistēmu, kā arī sūtot uz e-pastu: lad@lad.gov.lv elektroniska dokumenta formā, parakstītu ar elektronisko parakstu un apliecinātu ar laika zīmogu Elektronisko dokumentu likumā noteiktajā kārtībā. Tālruņi konsultācijām: 67095000, 26178323.

Projektu pieņemšanas kārta izsludināta Eiropas Savienības Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda un Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai ietvaros.

Tālrunis klientiem
67095000
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.
P.-P.: 7.00-20.00

Klientu apkalpošanas centri

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot mūsu vietni, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm šeit.