Par Lauku atbalsta dienesta direktoru apstiprina Ģirtu Krūmiņu

05. novembris, 2019

2019.gada 5.novembrī Ministru kabineta sēdē Lauku atbalsta dienesta direktora amatā apstiprināja līdzšinējo dienesta direktora vietnieku Ģirtu Krūmiņu.

Stājoties amatā, Ģirts Krūmiņš atzīst: “Manas prioritātes Lauku atbalsta dienesta attīstībā ir godprātīga un inovatīva Eiropas Savienības un valsts atbalsta administrēšana, mērķtiecīga jaunāko tehnoloģiju izmantošana, resursu optimizēšana, klientu orientēta pieeja un sadarbība dažādos līmeņos, tajā skaitā ar lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības nevalstiskajām organizācijām.

Vienmēr esmu uzskatījis, ka pats galvenais dienesta spēks ir profesionāli spēcīga uz attīstību orientēta komanda. Kopā strādāsim, lai veiksmīgi sasniegtu izvirzītos mērķus!”

Lauksaimniecība, mežsaimniecība un zivsaimniecība ir nozares, par kurām Ģirts Krūmiņš ir ieguvis plašu pieredzi, daudzu gadu garumā strādājot Lauku atbalsta dienestā. Viņš ir atbildējis par visiem dienesta darba procesiem - gan par platību maksājumu administrēšanu, informācijas tehnoloģiju ieviešanu un investīciju pasākumiem. Bijis pirmais vietnieks, kurš aizvieto direktoru viņu prombūtnē.

Ģirtam Krūmiņam ir apjomīga pieredze ne tikai pa lauksaimniecības nozares attīstību Latvijā, bet viņš ir ieguvis starptautisku pieredzi. Darbojies starptautiskās darba grupās, vadījis Eiropas līmeņa IT darba grupas.

Izglītību Ģirts Krūmiņš ir ieguvis Kandavas lauksaimniecības tehnikumā un Latvijas Lauksaimniecības universitātē.

 

Pielikumi

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot mūsu vietni, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm šeit.