Lauku atbalsta dienestā darbu ir uzsācis robots Varis

12. decembris, 2018

Lauku atbalsta dienestam ir pievienojies jauns darbinieks robots, kuru sauc Varis. Pirmais robota darba pienākums dienestā ir pārbaudīt ziņas par atbalsta saņēmējiem Sodu reģistrā.

Robots dienesta datu bāzē pārskata visus atbalsta pretendentus, pēc tam Lursoft datu bāzē iegūst informāciju par uzņēmuma atbildīgajām personām. Sodu reģistrā Varis pārbauda, vai atbalsta saņēmējs nav sodīts. Iegūto informāciju Varis ievieto dienesta datu bāzē.

Dienests vienmēr ir sekojis jaunākajam moderno tehnoloģiju jomā un savā darbā regulāri ievieš inovatīvus un mūsdienīgus risinājumus. Lauku atbalsta dienesta direktore Anna Vītola-Helviga raksturo robota darbu: “Robots  tā ir iespēja lietderīgi izmantot esošos resursus. Varis strādā visu diennakti, paveicot tehnisku un laikietilpīgu darbu ātrāk, nekā to var izdarīt cilvēks. Mūsu speciālisti tāpēc lielāku uzmanību var pievērst citiem darbiem. Robota darba pienākumus spilgti raksturo arī viņa vārds Varis. Varis patiesi var paveikt ļoti daudz īsā laikā.”

Nākotnē dienests plāno paplašināt robota darbību, iemācot tam intelektuālākas darbības un uzticot jaunus darba pienākumus.

Dienests izsaka pateicību SIA “Lursoft” un Iekšlietu ministrijas Informācijas centram par robota darba atbalstīšanu!

 

Vari! Vari! Ko tu dari?
Rīti, vakari tev gari.
Skatiens tur un
Skatiens šur,
Nepiestāj tas it nekur!
Strādā čaklītis viņš braši,
Dokumentus kārto aši!

            Baiba Bezdelīga, LAD

Tālrunis klientiem
67095000
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.
Pirmdien: 8:30-18:00
O., T., C.: 8:30-17:00
Piektdien: 8:30-16:00

Klientu apkalpošanas centri

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot mūsu vietni, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm šeit.