Latvija minēta kā labās prakses piemērs programmas “Piens un augļi” popularizēšanā

25. septembris, 2019
Tirgus pasākumi

Programmas “Piens un augļi skolai” izstrādātā mājaslapa www.piensaugliskolai.lv atzīta kā viens no labās prakses piemēriem citu Eiropas Savienības valstu vidū. Mājaslapā ir apkopota visa aktuālā informācija par programmas norisi, aktivitātēm bērniem un jauniešiem, tajā pieejami materiāli pedagogiem un cita informācija gan latviešu, gan angļu valodā.

Arī šogad programmas īstenotāji neapstāsies pie sasniegtā, bet organizēs dažādas aktivitātes Latvijas izglītības iestādēs. Piemēram, oktobra mēnesī 1.-3.klašu skolēni saņems interesantu uzdevumu grāmatu, savukārt pavasarī tiks rīkoti konkursi ZZ čempionāta ietvaros, kā arī citas aizraujošas aktivitātes bērniem.

Programmas ietvaros Eiropas Savienībā vairāk nekā 20 miljoni bērnu saņem piena produktus, augļus un dārzeņus, kopumā izdzerot vairāk nekā 178 miljonus litru piena un apēdot 255 miljonus kilogramu augļu un dārzeņu.

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot mūsu vietni, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm šeit.