LAD piedalās festivālā LAMPA

10. jūnijs, 2019
Citi pasākumi

Šogad Cēsu pils parkā sarunu festivālā LAMPA, kas noritēs no 28.jūnija līdz 29.jūnijam, Valsts mājā piedalīsies arī Lauku atbalsta dienests. 29.jūnijā visas dienas agrumā no plkst.11.00 šeit notiks izstāde “Manas valsts digitalizācija”, kas noslēgsies ar diskusiju no plkst.19.00 – 20.00, kuras laikā lietojamības eksperts Pēteris Jurčenko gan ar Lauku atbalsta dienestu, gan citām iestādēm pārrunās, kādus digitālus rīkus var izmantot ikviens Latvijas iedzīvotājs un kādas iespējas tas sniedz.

Dienests apmeklētajiem ļaus paskatīties, kā izskatās zeme no dažāda augstuma: no satelīta, kāda tā ir ortofoto attēlā un kādu to redzam, lidojot ar dronu. Apmeklētāji varēs iejusties ekspertu lomā un izteikt savas domas, kādas kultūras aug konkrētajos Latvijas laukos, apskatīt sev zināmās Latvijas vietas un diskutēt, kā un kādam nolūkam šos attēlus varam izmantot mūsu ikdienā!

Izstādi “Manas valsts digitalizācija” rīko Valsts kanceleja, tajā piedalīsies gan Lauku atbalsta dienests,  gan arī Centrālās statistikas pārvalde, Valsts valodas centrs, Būvniecības valsts kontroles birojs un citas iestādes. Plašāk par izstādi “Manas valsts digitalizācija” var lasīt www.festivalslampa.lv

Visa Valsts mājas programma: Valsts māja sarunu festivālā LAMPA 2019

 

Tālrunis klientiem
67095000
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.
Pirmdien: 8:30-18:00
O., T., C.: 8:30-17:00
Piektdien: 8:30-16:00

Klientu apkalpošanas centri

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot mūsu vietni, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm šeit.