Labāko klientu apkalpotāju vidū – četri LAD darbinieki

07. decembris, 2017
Citi pasākumi

Ministru kabinetā ceturtdien, 7. decembrī, svinīgā ceremonijā godināja valsts pārvaldes darbiniekus, kuru atsaucību un izcilu klientu apkalpošanu augsti novērtējuši iedzīvotāji.

Augsti novērtēto speciālistu vidū arī četri dienesta kolēģi, kuri saņēmuši lielu klientu balsu skaitu:

  • LAD Ziemeļkurzemes reģionālās lauksaimniecības pārvaldes Klientu apkalpošanas un administratīvās daļas vadītājs Arvis Einštāls;
  • LAD Ziemeļaustrumu reģionālās lauksaimniecības pārvaldes Klientu apkalpošanas speciāliste Evita Vasiļjeva;
  • LAD Ziemeļaustrumu reģionālās lauksaimniecības pārvaldes Klientu apkalpošanas un administratīvās daļas vadītāja vietniece Inese Ondrupe;
  • LAD klientu apkalpošanas speciāliste Andra Ozolniece.

LAD direktore apsveikuma uzrunā, sveicot apbalvotos speciālistus, teica: “Klientu apkalpotājs ir cilvēks, ar kuru kā pirmo (un bieži vien vienīgo) satiekas mūsu klienti, līdz ar to viņš ir cilvēks, kas rada nozīmīgu viedokli par iestādi un valsti kopumā. Vai dienestam ir izdevies sasniegt klientu apkalpošanas zelta standartu? Jā, ir izdevies. To apliecina novērtējums un paldies no mūsu klientiem. Es bieži saņemu pateicības vārdus par kādu no mūsu iestādes klientu apkalpotājiem. Pagājušajā nedēļā saņēmu e pastu no kādas klientes. “Ikreiz, kad sazinos LAD, ne tikai saņemu atbildi uz savu jautājumu, bet vienmēr jūtos tā, it kā klientu apkalpotājs šajā dienā gribētu runāt un palīdzēt tikai man!”. Tāpēc gribu teikt vissiltāko paldies klientu apkalpošanas speciālistiem par to, ko Jūs ikdienā dariet. Jūs esiet lieliski, jūs esiet izcilnieki savā jomā!”

Klientu apkalpošanas Goda balvas pasniegšanas ceremonijā kopumā sveica 20 valsts iestāžu klientu apkalpošanas speciālistus no visas Latvijas – Alūksnes, Balviem, Bauskas, Gulbenes, Madonas, Rēzeknes, Rīgas, Smiltenes, Talsiem. Trīs visaugstāk novērtētie speciālisti, kuru profesionalitāti un laipno apkalpošanu uzteica iedzīvotāji, saņēma Goda balvas.

Tālrunis klientiem
67095000
Pirmdien: 8:30-18:00
O., T., C.: 8:30-17:00
Piektdien: 8:30-16:00

Klientu apkalpošanas centri

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot mūsu vietni, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm šeit.