Klientiem publiski pieejami dažādi lauku reģistra dati

03. decembris, 2018
Platību maksājumi

Līdz šim lauku reģistra dati klientiem bija pieejami publiskajā kartē un pēc individuāliem datu pieprasījumiem. Šobrīd LAD ir izveidots ģeotelpisko datu serviss jeb WFS (Web Feature Service) pakalpe, kas sniedz iespēju jebkuram interesentam pievienot, apskatīt, lejupielādēt un rediģēt sevis interesējošo ģeotelpisko informāciju.

WFS tika izveidots, lai padarītu datus pieejamus plašākai sabiedrībai un paātrinātu procesus. LAD lauku bloku un klientu lauku ģeotelpisko datu servisu nodrošina bez maksas, interesentam nepieciešams vien dators, interneta pieslēgums un kāda no ģeotelpiskās informācijas attēlošanai paredzētajām programmām, piemēram, QuantumGIS (QGIS) (brīvpieejas) vai ArcGIS Pro. 

Lauku reģistra datu atjaunošana notiek vairākas reizes dienā, kas nozīmē, ka jebkuram lietotājam ir pieejama aktuālākā lauku bloku un klienta lauku informācija.

Ģeotelpisko datu servisa lietošanas pamācības pieejamas LAD mājas lapā Atbalsta veidi / Platību maksājumi / Lauku reģistrs un karte / Lauku reģistra dati.

Tālrunis klientiem
67095000
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.
P.-P.: 7.00-20.00

Klientu apkalpošanas centri

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot mūsu vietni, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm šeit.