Kā strādā mūsu valsts – LAD un ZM notiek Atvērto durvju dienas

08. maijs, 2019

Valsts pārvaldes Atvērto durvju dienas šogad notiek no 8. līdz 10. maijam, aicinot skolēnus un jauniešus atklāt un izprast, kā strādā mūsu valsts.

Ikvienam interesentam, kurš viesosies Zemkopības ministrijā un Lauku atbalsta dienestā, būs iespēja apmeklēt nelielu kino zāli un noskatīties video stāstus par dienestu, platību maksājumu nozīmi saimniecību attīstībā, investīciju pasākumu rezultātiem un citiem ieguvumiem, izmantojot ES fondu finansējumu. Īsfilmās dienests stāstīs par saviem klientiem, kuru darbs ir liela vērtība Latvijas lauku attīstībā, un to, kādas iespējas pavēra saņemtais ES finansējums. Piemēram, kino zālē varēs noskatīties filmu par Z/S “Laimes” saimnieci Ineta Timšāni, kura stāstīs par savu pieredzi, kā Latvijā var izaudzēt laimes pilnus arbūzus un melones, par Z/S “Krimūnas-3” īpašnieci Elīnu Purvinsku, kura Sēlijā kopā ar ģimeni audzē gaļas liellopus, par Z/S “Apīņi” saimnieku Mārtiņu Bogušu, kurš ir atgriezies Latvijā no Skotijas, šobrīd saimnieko savās vectēva mājās un audzē brokoļus un citus dārzeņus, kā arī daudziem citiem lauksaimniekiem un zivsaimniekiem.

Piektdien, 10.maijā, no plkst.9.00 – 12.00 ikvienam būs lieliska iespēja aplūkot un nofotografēt Rīgas panorāmu no ēkas 23. stāva (70 m augstumā).

Plašāka informācija par iestāžu norisēm pieejama pasākuma tīmekļvietnē www.atvertodurvjudiena.lv

Tālrunis klientiem
67095000
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.
P.-P.: 7.00-20.00

Klientu apkalpošanas centri

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot mūsu vietni, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm šeit.