Dienests apkopo veiksmes stāstus par klientiem

10. septembris, 2018
Citi pasākumi

Dienests savā darbā vienmēr ir strādājis tā, lai sniegtu pēc iespējas lielāku atbalstu saviem klientiem, tāpēc ļoti lepojas ar lauksaimnieku, mežsaimnieku, zivsaimnieku un lauku uzņēmēju paveikto.

Ir sagatavoti daudzi viedo stāsti par LAD klientiem, kuru darbs ir liela vērtība Latvijas lauku attīstībā. Tie ikvienam ļauj uzzināt, kā saimnieki nolēmuši strādāt laukos, kādus mērķus izvirzījuši un kā izdevies tos sasniegt.

Ikviens var noskatīties video stāstu par Vili Kalniņu no ZS “Kalniņi” Krustpils pusē, kurš būdams seniors arvien aktīvi saimnieko, izvirza jaunus mērķus un pats izmanto informācijas tehnoloģiju sniegtās iespējas. ZS “Laimes” saimniece Ineta Timšāne citā video stāsta par savu pieredzi, kā Latvijā var izaudzēt laimes pilnus arbūzus un melones ar devīzi “Audzēts Ilūkstē”!”. ZS “Krimūnas-3” īpašniece Elīna Purvinska filmā saka, ka nekad vairs nedosies prom no Sēlijas, bet visu mūžu saimniekos savā zemē. Šobrīd viņa kopā ar ģimeni audzē gaļas liellopus, saimniecība strauji attīstās un nākotni jaunā saimniece sagaida ar daudzām jaunām idejām. ZS “Apīņi” saimnieks Mārtiņš Bogušs ir atgriezies Latvijā no Skotijas, šobrīd saimnieko savās vectēva mājās un audzē brokoļus un citus dārzeņus. Viņa ikdienas devīze ir: “Atgriezies, lai saimniekotu savā zemē!”. Šie ir tikai daži piemēri video stāstiem, kas apkopoti.

Visi video stāsti ir skatāmi mājaslapā www.lad.gov.lv izvēlnē “Veiksmes stāsti”.

Tālrunis klientiem
67095000
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.
Pirmdien: 8:30-18:00
O., T., C.: 8:30-17:00
Piektdien: 8:30-16:00

Klientu apkalpošanas centri

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot mūsu vietni, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm šeit.