Atbalsts ieguldījumiem akvakultūrā

07. novembris, 2019
Projekti un investīcijas

No 2019.gada 9.decembra līdz 2020.gada 7.janvārim akvakultūras uzņēmumiem ir iespējams pieteikties atbalsta saņemšanai pasākumā “Produktīvi ieguldījumi akvakultūrā”. Kopējais pasākuma finansējums ir 15 miljoni eiro.

Pasākuma mērķis ir palielināt akvakultūras uzņēmumu konkurētspēju un dzīvotspēju. Pasākumā atbalsta investīcijas iekšzemes akvakultūrā ražošanas būvēs, iekārtās, tehnikā, aprīkojumā vai informācijas tehnoloģijās, kas sekmē produkcijas ražošanas apjoma kāpumu, audzēto akvakultūras dzīvnieku sugu dažādošanu, veselības un labturības nodrošināšanu, aizsardzību pret savvaļas plēsoņām u.tml.

Atbalstu var saņemt, ja investīcijas projektā ir saistītas ar karpu, foreļu, zandartu, ālantu, sterletu, līdaku, līņu, samu, storu, pāliju, garneļu un vēžu audzēšanu. Atbalstu par citām akvakultūras dzīvnieku sugām piešķir tikai tad, ja ir pieejams zinātniskas institūcijas veikts pētījums par konkrētās zivju sugas produkcijas ilgtspēju un perspektīvu noieta tirgos. Atbalstu nepiešķir tilapiju audzēšanai.

Plašāka informācija atbalsta pasākumu, investīcijām un iesnieguma veidlapa pieejama dienesta mājaslapā www.lad.gov.lv sadaļā “Projekti un investīcijas”.

Projektu iesniegumi jāiesniedz dienestā personīgi vai izmantojot LAD Elektroniskās pieteikšanās sistēmu, kā arī tos var iesniegt lad@lad.gov.lv elektroniska dokumenta formā, parakstītus Elektronisko dokumentu likumā noteiktajā kārtībā . Tālruņi konsultācijām 67095000 un 26178323.

Projektu pieņemšanas kārta izsludināta Eiropas Savienības Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda un Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai ietvaros.

Tālrunis klientiem
67095000
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.
P.-P.: 7.00-20.00

Klientu apkalpošanas centri

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot mūsu vietni, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm šeit.