Aicinām apmeklēt dienestu akcijas “Dienas bez rindām” laikā

27. septembris, 2019
Citi pasākumi

Aicinot sabiedrību aktīvāk izmantot valsts un pašvaldību iestāžu pakalpojumus elektroniski, no 30.septembra līdz 4. oktobrim notiks ikgadējā akcija “Dienas bez rindām”.

Visu nedēļu arī Lauku atbalsta dienestā varēs saņemt konsultācijas par dienesta e-pakalpojumiem: kādi e-pakalpojumi pieejami, kas nepieciešams, lai pieteiktos dažādiem atbalsta veidiem elektroniski. Tiks sniegta informācija, kā var kļūt par dienesta klientu un lietot Elektronisko pieteikšanās sistēmu vai mobilo aplikāciju.

Akcijā “Dienas bez rindām” piedalās gan dienests Klientu apkalpošanas centrs Rīgā, gan visas deviņas reģionālās lauksaimniecības pārvaldes.

Akcijas mērķis ir iedrošināt sabiedrību pieteikt valsts un pašvaldību iestāžu pakalpojumus elektroniski, kā arī iepazīstināt ar e-pakalpojumu dažādību, lai veicinātu paradumu maiņu – ar dažādām dzīves situācijām saistītās formalitātes ātrāk un ērtāk nokārtot tiešsaistē.

Plašāk par akciju “Dienas bez rindām”.

Tālrunis klientiem
67095000
P.-P.: 8.00-20.00
Maksa tiek ieturēta, ņemot vērā izvēlēto mobilo operatoru un tarifu.


Klientu apkalpošanas centri

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot mūsu vietni, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm šeit.