Vietējo rīcības grupu projektu vērtēšanas rezultāti

Nr.p.k.

Vietējā rīcības grupa

Kārta

Iesniegts LAD

 

 1.

Biedrība "Sateka"

 

8.kārta 01.03.2020.- 01.04.2020.

7.kārta 11.03.2019.- 11.04.2019.

6.kārta 14.02.2019.- 14.03.2019.

5.kārta 13.03.2018. - 13.04.2018.

4.kārta 16.01.2018. - 16.02.2018.

3.kārta 03.03.2017. - 03.04.2017.

2.kārta 15.02.2016. - 15.03.2016.

1.kārta 06.04.2016. - 06.05.2016.

24.04.2020.

 

10.05.2019

14.05.2018.

 

16.03.2018.

02.05.2017.

 

18.04.2017.

08.06.2016.

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

 2.

Biedrība "Lauku partnerība "Lielupe""

8.kārta 03.01.2020.- 03.02.2020.

Nepārtrauktā pieteikšanās kārta, 26.03.2019.-05.05.2019.)

7.kārta 26.03.2019.- 26.04.2019.

6.kārta 28.01.2019. -28.02.2019.

5.kārta 09.02.2018. - 09.03.2018.

4.kārta 03.04.2017. - 03.05.2017.

3.kārta 06.02.2017. - 06.03.2017.

2.kārta 21.10.2016. - 21.11.2016. 

Nepārtrauktā pieteikšanās kārta, 11.04.2016. - 31.10.2016.

1.kārta 11.04.2016. - 11.05.2016.

13.03.2020.

 

10.06.2019.

10.06.2019.

 

10.04.2019.

13.04.2018.

 

12.06.2017.

07.04.2017.

 

22.12.2016.

17.11.2016.

 

15.06.2016.

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

 3.  Publisko un privāto partnerattiecību biedrība "Zied zeme"

11.kārta 20.02.2020.- 20.03.2020.

10.kārta 06.02.2020.- 06.03.2020.

9.kārta 08.03.2019. - 08.04.2019

8.kārta 15.02.2019. - 15.03.2019.

7.kārta 22.01.2019. - 22.02.2019.

6.kārta 27.03.2018. - 27.04.2018.

5.kārta 11.09.2017. - 11.10.2017.

4.kārta 03.04.2017. - 03.05.2017.

3.kārta 24.01.2017. - 24.02.2017.

2.kārta 03.10.2016. - 03.11.2016.

1.kārta 20.04.2016. - 20.05.2016

10.07.2020.

28.04.2020.

 

23.05.2019.

30.04.2019.

 

06.04.2019.

30.05.2018.

 

17.11.2017

07.06.2017.


31.03.2017.

08.12.2016.


05.07.2016.

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

4.

Biedrība "Ziemeļkurzemes biznesa asociācija"

9.kārta 17.02.2020.- 17.03.2020.

8.kārta 20.12.2019.- 20.01.2020.

7.kārta 22.02.2019.- 22.03.2019.

6.kārta 18.01.2019.- 18.02.2019.

5.kārta 03.04.2018. - 03.05.2018.

4.kārta 15.12.2017. -15.01.2018.

3.kārta 18.04.2017. - 18.05.2017.

2.kārta 01.02.2017. - 01.03.2017.

1.kārta 18.04.2016. - 18.05.2016

 16.04.2020.

 

18.02.2020.

 

23.04.2019.

 

15.03.2019.

 

31.05.2018.

 

13.02.2018.

21.06.2017.

29.03.2017.

 

28.06.2016.

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

5.

Biedrība "Alūksnes lauku partnerība"

5.kārta 24.02.2020.- 24.03.2020.

Nepārtrauktā pieteikšanās kārta, no 24.05.2019.

4.kārta 23.04.2019. - 23.05.2019.

3.kārta 22.10.2018.-22.11.2018.

Nepārtrauktā pieteikšanās kārta, no 09.06.2016.

2.kārta 07.11.2016. - 07.12.2016.

1.kārta 10.10.2016. - 10.11.2016.

27.04.2020.

 

21.01.2020.

 21.06.2019.

 

14.01.2019.

31.07.2018.

 10.01.2017.

 

19.12.2016.

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti 1.2.rīc.

Vērtēšanas rezultāti 2.1.rīc. 

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

6.

Biedrība "Partnerība "Daugavkrasts""

5.kārta 17.03.2020.- 17.04.2020.

4.kārta 15.08.2019.- 15.09.2019.

3.kārta 07.05.2018. - 07.06.2018.

 

2.kārta 15.11.2017. - 15.12.2017.

 

 1.kārta 02.05.2016. - 02.06.2016.

14.05.2020.

 

30.10.2019.

 

26.08.2018.

 

21.11.2016. - 1.1.rīcībai (pēc pārvērtēšanas) 

08.07.2016. - 2.1.rīcībai un 2.2.rīcībai 

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

7.

Biedrība "Stopiņu Salaspils Partnerība"

6.kārta 02.03.2020.- 02.04.2020.

5.kārta 17.06.2019.- 17.07.2019.

4.kārta 25.05.2018. - 25.06.2018.

3.kārta 13.03.2018. - 13.04.2018.

2.kārta 10.04.2017. - 10.05.2017.

1.kārta 13.05.2016. - 13.06.2016.

06.05.2020.

27.08.2019.

 

01.08.2018.

21.05.2018.

 

13.06.2017.

20.07.2016.

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

 8.

Biedrība "Vidzemes lauku partnerība "Brasla""

8.kārta 20.12.2019.- 20.01.2020.

7.kārta 25.03.2019.- 25.04.2019.

6.kārta 05.03.2019.- 05.04.2019.

5.kārta 25.05.2018 - 25.06.2018.

4.kārta 18.12.2017. - 18.01.2018.

3.kārta 10.03.2017. - 10.04.2017.

2.kārta 13.02.2017. - 13.03.2017.

1.kārta 15.04.2016. - 16.05.2016

 28.02.2020.

10.06.2019.

 

24.05.2019.

31.07.2018.

 

21.02.2018.

13.05.2017.

 

20.04.2017.

02.09.2016. (pēc pārvērtēšanas)

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

 9.

Biedrība "Lauku partnerība Sēlija"

8.kārta 27.04.2020.- 27.05.2020.

7.kārta 07.03.2020.- 07.04.2020.

6.kārta 03.06.2019.- 03.07.2019.

5.kārta 21.05.2018 - 21.06.2018.

4.kārta 05.03.2018. - 05.04.2018.

3.kārta 16.10.2017. - 16.11.2017.

2.kārta 01.02.2017. - 01.03.2017.

1.kārta 09.05.2016. - 09.06.2016.

08.07.2020.

18.05.2020.

05.08.2019.

25.07.2018.

09.05.2018.

18.12.2017.

03.05.2017. - Rīcībās Nr. 4., 5., 6., 7. (pēc pārvērtēšanas)

03.04.2017. - Rīcība Nr.1.

08.07.2016.

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

 10.

Biedrība "Dobeles rajona lauku partnerība"

4.kārta 10.06.2019. - 10.07.2019.

3.kārta 25.05.2018. - 25.06.2018.

2.kārta 07.03.2017. - 07.04.2017.

1.kārta 29.04.2016. - 30.05.2016.

10.10.2019.

 

27.07.2018.

12.05.2017.

 

05.07.2016.

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

 11.

Biedrība "Rīgas rajona Lauku attīstības biedrība"

7.kārta 01.05.2020.- 31.05.2020.

6.kārta 09.09.2019.- 09.10.2019.

5.kārta 27.05.2019.- 27.06.2019.

4.kārta 11.05.2018. - 11.06.2018.

3.kārta 21.11.2017. - 21.12.2017.

2.kārta 20.03.2017. - 20.04.2017.

1.kārta 13.05.2016. - 13.06.2016.

14.07.2020.

04.03.2020.

 

26.08.2019.

18.07.2018.

 

22.01.2018.

19.06.2017.

 

15.07.2016.

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

12.

Biedrība “Partnerība Laukiem un jūrai”

 9.kārta 10.04.2019.-10.05.2019.

8.kārta 07.02.2019.- 07.03.2019.

7.kārta 04.05.2018. - 04.06.2018.

6.kārta 08.02.2018. - 08.03.2018.

5.kārta tika atvērta tikai EJZF fonda ietavros.

4.kārta 25.04.2017. - 25.05.2017.

3.kārta 13.02.2017. - 13.03.2017.

2.kārta 02.05.2016. - 02.06.2016.

1.kārta 01.04.2016. - 02.05.2016.

12.06.2019.

 

01.04.2019.

 

16.07.2018.

 

11.04.2018.

 

29.06.2017.

21.04.2017.

 

07.07.2016.

08.06.2016.

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

 13.

Biedrība "No Salacas līdz Rūjai"

6.kārta 06.04.2020.- 06.05.2020.

5.kārta 23.04.2019. - 23.05.2019.

4.kārta 07.05.2018. - 07.06.2018.

3.kārta 30.10.2017. - 30.11.2017.

2.kārta 12.05.2016-
12.06.2017.

1.kārta 02.05.2016. - 02.06.2016.

05.06.2020.

10.07.2019.

 

12.07.2018.

 

21.12.2017.

 

17.07.2017


08.07.2016.

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

 14.

Nodibinājums "Madonas novada fonds"

15.kārta 17.02.2020.- 17.03.2020.

14.kārta 27.12.2019.-27.01.2020.

13.kārta 16.09.2019.-16.10.2019.

12.kārta 10.05.2019.-10.06.2019.

11.kārta 25.03.2019.-25.04.2019.

10.kārta 19.05.2018. - 19.06.2018.

9.kārta 05.03.2018. - 05.04.2018.

8.kārta 15.12.2017. - 15.01.2018.

7.kārta 10.04.2017. - 10.05.2017.

6.kārta 16.12.2016. - 16.01.2017.

5.kārta 19.07.2016. - 19.08.2016.

4.kārta 22.07.2016. - 22.08.2016.

3.kārta 30.05.2016. - 30.06.2016.

2.kārta 30.05.2016. - 30.06.2016.

1.kārta 18.04.2016. - 18.05.2016.

15.04.2020.

 

26.02.2020.

 

15.11.2019.

03.07.2019.

 

31.05.2019.

12.07.2018.

 

13.04.2018.

15.02.2018.

12.06.2017.

 

21.02.2017.

 

16.09.2016.

16.09.2016.

 

03.08.2016.

03.08.2016. 

 

15.06.2016.

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

 15.

Biedrība "Jūrkante"

9.kārta 01.03.2020.- 01.04.2020.

8.kārta 23.04.2019. -23.05.2019.

7.kārta 15.03.2019. -15.04.2019.

6.kārta 07.05.2018. - 07.06.2018.

5.kārta 15.02.2018. - 15.03.2018.

4.kārta 19.05.2017. - 19.06.2017.

3.kārta 02.05.2017. - 02.06.2017.

2.kārta 06.06.2016. - 06.07.2016

1.kārta 18.04.2016. - 18.05.2016.

30.04.2020.

 

18.06.2019.

16.05.2019.

 

29.06.2018.

26.03.2018.

 

28.07.2017.

30.06.2017.

 

02.08.2016.

07.09.2016. (pēc pārvērtēšanas)

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

 16.

Biedrība "Gaujas partnerība"

5.kārta 17.02.2020.- 17.03.2020.

4.kārta 01.03.2019.- 01.04.2019.

3.kārta 25.04.2018. - 25.05.2018.

2.kārta 28.03.2017. - 28.04.2017.

1.kārta 20.04.2016. - 20.05.2016.

17.04.2020.

 

01.05.2019.

23.06.2018.

 

06.06.2017.

27.07.2016.(pēc pārvērtēšanas)

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

 17.

Saldus rajona attīstības biedrība

6.kārta 13.12.2019.- 13.01.2020.

5.kārta 13.04.2018. - 13.05.2018.

4.kārta 03.04.2018. - 03.05.2018.

3.kārta 04.09.2017. - 04.10.2017.

2.kārta 03.03.2017. - 03.04.2017.

1.kārta 11.04.2016. - 11.05.2016.

20.02.2020.

 

26.06.2019.

30.05.2018.

 

10.11.2017.

 

17.05.2017.

14.06.2016.

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

 18.

Biedrība "Bauskas rajona lauku partnerība""

9.kārta 14.02.2020.- 14.03.2020.

8.kārta 21.10.2019.- 21.11.2019.

7.kārta 20.09.2019.- 20.10.2019.

6.kārta 13.05.2019.- 13.06.2019.

5.kārta 02.04.2019.- 02.05.2019.

4.kārta 23.02.2018. - 23.03.2018.

3.kārta 02.05.2017. - 02.06.2017.

2.kārta 20.03.2017. - 20.04.2017.

1.kārta 06.05.2016. - 06.06.2016.

14.04.2020.

 

17.12.2019.

21.11.2019.

 

10.07.2019.

04.06.2019.

 

21.04.2018.

07.07.2017.

 

26.05.2017.

 

07.07.2016.

Vērtēšanas rezultāti 

Vērtēšanas rezultāti 

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

 Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

 Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

 19.

Biedrība "Darīsim paši!"

8.kārta 16.03.2020.- 16.04.2020.

7.kārta 16.02.2020.- 16.03.2020.

6.kārta 01.04.2019.- 01.05.2019.

5.kārta 25.02.2019. - 25.03.2019.

4.kārta 05.02.2018. - 05.03.2018.

3.kārta 24.07.2017. - 24.08.2017.

2.kārta 03.04.2017. - 03.05.2017.

1.kārta 20.05.2016. - 20.06.2016.

15.05.2020.

16.04.2020.

 

29.05.2019.

25.04.2019.

 

11.04.2018.

02.10.2017.

 

12.06.2017.

 

26.07.2016.

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

 20.

Biedrība "Ropažu Garkalnes partnerība"

5.kārta 21.12.2019.- 21.01.2020.

4.kārta 28.06.2019.- 28.07.2019.

3.kārta 28.05.2019.- 28.06.2019.

2.kārta 27.01.2018. - 27.02.2018. 

1.kārta 02.05.2016. - 02.06.2016.

21.02.2020.

 

24.09.2020.

 

20.07.2019.

04.04.2018.

 

06.07.2016.

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

 21.

Biedrība "Aizkraukles rajona partnerība"

7.kārta 17.02.2020. - 17.03.2020.

6.kārta 29.03.2019. - 29.04.2019.

5.kārta 11.03.2019. - 11.04.2019.

4.kārta 22.01.2018. - 22.02.2018.

3.kārta 26.05.2017. - 26.06.2017.

2.kārta 03.04.2017. - 03.05.2017.

1.kārta 12.04.2016. - 12.05.2016.

17.04.2020.

31.05.2019.

17.05.2019.

10.04.2018.

 

31.07.2017.

 

12.06.2017.

17.06.2016.

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

 22.

Biedrība "Rēzeknes rajona kopienu partnerība"

8.kārta 20.01.2020.- 20.02.2020.

 

 7.kārta 15.04.2019.- 15.05.2019. 

6.kārta 22.02.2019. -22.03.2019.

5.kārta 08.01.2018. - 22.02.2018.

4.kārta 25.09.2017. - 25.10.2017.

3.kārta 10.02.2017. - 10.03.2017.

2.kārta 10.01.2017. - 10.02.2017.

1.kārta 20.04.2016. - 20.05.2016.

26.03.2020.

 

 

 21.06.2019.

 

30.04.2019.

27.03.2018.

 

08.12.2017.

13.04.2017.

 

17.03.2017.

28.06.2016.

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

 23.

Biedrība "Liepājas rajona partnerība"

7.kārta 10.02.2020.- 10.03.2020.

6.kārta 22.06.2019. - 22.07.2019.

5.kārta 28.04.2019. - 28.05.2019.

4.kārta 20.01.2018. - 20.02.2018.

3.kārta 28.03.2017. - 28.04.2017.

2.kārta 20.02.2017. - 20.03.2017.

1.kārta 18.04.2016. - 18.05.2016

15.04.2020.

 

26.08.2019.

17.07.2019.

 

26.03.2018.

31.05.2017.

 

03.05.2017.

 

28.06.2016.

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

 24.

Biedrība "Kandavas Partnerība"

10.kārta 28.03.2020.- 28.04.2020.

9.kārta 28.02.2020.- 28.03.2020.

8.kārta 15.11.2019.- 15.12.2019.

7.kārta 26.03.2019. -26.04.2019.

6.kārta 19.01.2018. - 19.02.2018.

5.kārta 02.10.2017. - 02.11.2017.

4.kārta 10.04.2017. - 10.05.2017.

3.kārta 06.02.2017. - 06.03.2017.

2.kārta 10.10.2016. - 10.11.2016.

1.kārta 02.05.2016. - 02.06.2016.

21.05.2020.

 

27.04.2020.

17.01.2020.

 

05.06.2019.

21.03.2018.

 

07.12.2017.

14.06.2017.

 

13.04.2017.

 

16.12.2016.

06.07.2016.

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

 25.

Biedrība "Cēsu rajona lauku partnerība"

7.kārta 03.02.2020.- 03.03.2020.

6.kārta 26.03.2019.- 26.04.2019.

5.kārta 01.03.2019.- 01.04.2019.

4.kārta 19.01.2018. - 19.02.2018.

3.kārta 20.03.2017. - 20.04.2017.

2.kārta 03.03.2017. - 03.04.2017.

1.kārta 11.04.2016. - 11.05.2016.

07.04.2020.

 

28.05.2019.

08.05.2019.

 

20.03.2018.

09.05.2017.

 

03.05.2017.

15.06.2016.

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

 26.

Biedrība "Lauku partnerība ZIEMEĻGAUJA"

5.kārta 06.01.2020. -06.02.2020.

4.kārta 03.03.2019. - 03.04.2019.

3.kārta 15.01.2018. - 15.02.2018.

2.kārta 27.03.2017. - 27.04.2017.

1.kārta 20.04.2016. - 20.05.2016.

16.03.2020.

 

16.05.2019.

 

19.03.2018.

 

31.05.2017.

21.06.2016.

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

 27.

Biedrība "Preiļu rajona partnerība"

5.kārta 09.09.2019.- 09.10.2019.

Nepārtrauktā pieteikšanās kārta 30.04.2019.-31.12.2019.

4.kārta 15.01.2018. - 15.02.2018.

3.kārta 15.05.2017. -
15.06.2017

2.kārta 28.04.2017. -
29.05.2017

1.kārta 15.04.2016. - 16.05.2016

15.11.2019.

 

31.01.2020.

 

27.03.2018.

 

14.07.2017.


12.07.2017.


22.06.2016.

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

 28.

Biedrība "Daugavpils un Ilūkstes novadu partnerība "Kaimiņi""

8.kārta 05.03.2020.- 05.04.2020.

7.kārta 10.09.2019.- 10.10.2019. 

6.kārta 03.06.2019.- 03.07.2019.

5.kārta 09.01.2018. - 09.02.2018.

4.kārta 04.09.2017. - 04.10.2017. 

3.kārta 03.03.2017. - 03.04.2017. 

2.kārta 16.01.2017. - 16.02.2017. 

1.kārta 25.04.2016. - 25.05.2016.

14.05.2020.

16.12.2019.

 

05.08.2019.

13.03.2018.

 

13.11.2017.

 

17.05.2017.

20.03.2017.

 

01.07.2016.

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

 29.

Biedrība "Abulas lauku partnerība"

7.kārta 12.05.2019. - 12.06.2019.

6.kārta 25.03.2019. - 25.04.2019.

5.kārta 05.01.2018. - 05.02.2018.

4.kārta 07.08.2017. - 07.09.2017.

3.kārta 24.04.2017. - 24.05.2017.

2.kārta 09.01.2017. - 09.02.2017.

1.kārta 20.04.2016. - 20.05.2016.

15.07.2019.

28.05.2019.

09.03.2018.

 

05.10.2017.

26.06.2017.

 

14.03.2017.

27.06.2016.

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

 30.

Biedrība "Krāslavas rajona partnerība"

 

 

 

 

7.kārta 16.12.2019. - 16.01.2020

6.kārta 08.04.2019.- 08.05.2019.

5.kārta 08.01.2018. - 08.02.2018.

4.kārta 18.09.2017. - 18.10.2017.

3.kārta 16.01.2017. - 16.02.2017.

2.kārta 05.09.2016. - 05.10.2016.

1.kārta 27.05.2016. - 27.06.2016.

 14.02.2020.

 

10.06.2019.

 

28.02.2018.

16.11.2017.

16.03.2017.

 

03.11.2016.

 

26.07.2016.

Vērtēšanas rez. 1.1.

Vērtēšanas rez. 1.2.

Vērtēšanas rez. 1.3.

Vērtēšanas rez. 2.1.

Vērtēšanas rez. 2.2.

Vērtēšanas rez. 1.1.

Vērtēšanas rez. 1.2.

Vērtēšanas rez. 1.3.

Vērtēšanas rez. 2.1.

Vērtēšanas rez. 2.2.

 

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

 31.

Biedrība "Balvu rajona partnerība"

7.kārta 11.11.2019.- 11.12.2019.

6.kārta 10.06.2019.- 10.07.2019.

5.kārta 25.02.2019.- 25.03.2019.

4.kārta 15.12.2017. - 15.01.2018.

3.kārta 28.08.2017. - 28.09.2017.

2.kārta 28.03.2017. - 28.04.2017.

1.kārta 18.04.2016. - 18.05.2016.

11.02.2020.

 

14.08.2019.

13.05.2019.

20.02.2018.

 

09.11.2017.

 

05.06.2017.

15.08.2016.

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

 32.

Biedrība "Talsu rajona partnerība"

6.kārta 06.02.2020.- 06.03.2020.

5.kārta 02.07.2019.- 02.08.2019.

4.kārta 15.05.2019.- 15.06.2019.

3.kārta 23.10.2017. - 23.11.2017.

2.kārta 14.08.2017. - 14.09.2017.

1.kārta 06.06.2016. - 06.07.2016.

23.04.2020.

18.09.2019.

30.07.2019.

10.01.2018.

 

03.11.2017.

15.08.2016.

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

 33.

Biedrība "Pierīgas partnerība"

9.kārta 10.03.2020.- 10.04.2020.

8.kārta 17.01.2020.- 17.02.2020.

7.kārta 09.09.2019.- 09.10.2019.

6.kārta 29.04.2019.- 29.05.2019.

5.kārta 02.10.2017. - 01.11.2017.

4.kārta 19.05.2017. - 19.06.2017.

3.kārta 01.02.2017. - 01.03.2017.

2.kārta 16.01.2017. - 16.02.2017.

1.kārta 15.04.2016. - 16.05.2016.

16.06.2020.

13.03.2020.

 

08.11.2019.

16.07.2019.

 

08.12.2017.

01.08.2017.

 

06.04.2017.

28.03.2017.

 

27.06.2016.

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

 34.

Biedrība "Ludzas rajona partnerība"

6.kārta 17.10.2019.- 17.11.2019.

5.kārta 10.06.2019.- 10.07.2019.

4.kārta 21.07.2017. - 21.08.2017.

3.kārta 26.05.2017. - 26.06.2017.

2.kārta 30.05.2016. - 30.06.2016.

1.kārta 27.05.2016. - 27.06.2016.

10.12.2019.

12.08.2019.

 

20.09.2017.

08.09.2017. (pēc pārvērtēšanas)

03.08.2016.

 

03.08.2016.

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

 35.

Biedrība "Jūras Zeme" (Iepriekš publisko un privāto partnerattiecību biedrība "Sernikon")

6.kārta 13.04.2020.- 13.05.2020.

5.kārta 22.04.2019.- 22.05.2019.

4.kārta 03.04.2017. - 03.05.2017.

3.kārta 03.03.2017. - 03.04.2017.

2.kārta 27.12.2016. - 27.01.2017.

1.kārta 11.04.2016. - 11.05.2016.

10.06.2020.

05.07.2019.

 

09.06.2017.

16.05.2017.

 

15.03.2017.

17.06.2016.

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti

Vērtēšanas rezultāti